Fülemüle Fesztivál

Idén október 28-án került megrendezésre a Fülemüle Fesztivál a Széchenyi sétányi Óvodában, melyre nagycsoportos korú, szép hangú, énekelni szerető gyermekeket vártak. Óvodánkat két Katica csoportos kislány képviselte, Héjjas Zselyke és Tapodi Dorka Léna, akik nagyon ügyesek voltak. Felkészítő pedagógusuk Nagy Lukácsné Györgyi néni volt.

Vadasparki kirándulás

2022. november 04-én az egész óvoda a Kecskeméti Vadasparkban töltött egy vidám délelőttöt.

Szőlő szüret

2022. szeptember 22-én egy igazi szüreten vehettek részt óvodánk gyermekei a Katonatelepi Szőlészeti és Borászati Kutatóintézetben, ahová lovaskocsival érkeztünk. A gyerekek maguk szedhették a szőlőt, amit haza is vihettek. Lehetőség volt megnézni a darálást, préselést és meg is kóstolhatták a mustot.

Óvodanyitogató 2022 – Kandó

Kedves Szülők és Gyerekek!

Sok szerettettel várunk minden leendő óvodás gyermeket

2022.március 26-án 9:00-11:00-ig a Kandó Kálmán utcai Óvodába.(Hunyadiváros Kandó Kálmán utca 14.)

Ezen a napon lehetőség nyílik megismerkedni a csoportszobákkal és óvodánk dolgozóival. Kérjük Önöket váltó cipőt hozzanak!

Óvodai jelentkezés 2022

Kedves Szülők / Gondviselők!

Megjelent a 2022/2023-as nevelési év óvodai jelentkezésére vonatkozó, Kecskemét Megyei Jogú Város jegyzője által közzétett, valamennyi önkormányzati fenntartású köznevelési intézményre vonatkozó felhívás.

Felhívjuk szíves figyelmüket arra, hogy az óvodába jelentkezni – tekintettel a veszélyhelyzetre – KIZÁRÓLAG ELEKTRONIKUS ÚTON lehetséges, a lentebb letölthető (vagy a www.kecskemet.hu honlapról letölthető) kitöltött JELENTKEZÉSI LAP beküldésével.

A kitöltött JELENTKEZÉSI LAPot e-mailben küldje el a választott intézmény székhelyének e-mail címére: beiratkozas.corvina@gmail.com

Az óvodai jelentkezési lap beküldésének határideje: 2022. április 21. napja

Az óvodai jelentkezéssel kapcsolatos jegyzői felhívást, valamint az óvodai felvételi körzeteket az alábbi megfelelő linkre való kattintással tekintheti meg, illetve a JELENTKEZÉSI LAPot is lentebb letöltheti.

Óvodák nyitvatartása 2022

Kedves Szülők / Gondviselők!

Óvodáink 2022. évi heti nyitvatartása ide kattintva érhető el, a 2022. évi nyári nyitvatartást pedig ide kattintva tekintheti meg.